2017/11/08

My top 5 tv series/ shows to watch AutumnEN
Hi there!  Today I decided to share my top 5 TV series/ dramas this autumn, also there are few new posts on the way and the next will be soon and there will be a giveaway too. So I think most of us tries to get out of the daily routine and forget about it and what helps is TV shows.

LT


Sveiki! Šiandien nusprendžiau pasidalinti su jumis savo mėgstamiausiais 5 serialais šį rudenį, taip pat keli straipsniai jau pakeliui ir greit sulauksite kito straipsnio ir konkurso. Tai gi manau dauguma mėgsta pabėgti nuo kasdienybės ir užsimiršti o tam padeda ir serialai.

So my top 5 are /Tai gi mano top 5 yra:

  1. Hospital ship 
  2. Temperature of love
  3. While you were sleeping 
  4. Jane the Virgin
  5. Van helsing


EN

The three first of the my top five are Korean dramas.  As you may know I enjoy watching them and if you love romance, comedy and something different then go and check them out! The two left TV shows aren't Korean so some of you may know I enjoyed watching firsts seasons of Jane the Virgin. It's really good show to watch, laugh and forget what's been bothering you while Van Helsing is more action and fiction related,  it's about vampires and a girl who can handle almost anything. Sounds interesting go and check it out!

LT

Pirmieji trys iš mano top 5  yra Korėjietiškos dramos.  Galbūt tu žinai, kad aš mėgstu jas žiūrėti ir jeigu tau patinka romantoka, komedija ir kažkas kitokio eik ir pažiūrėk jas! Kiti 2 likę iš sąrašo serialai yra ne Korėjietiškos dramos, galbūt jau žinote, kad man labai patiko žiūrėti Jane The Virgin pirmuosius sezonus. Tai tikrai puikus serialas  priverčiantis nusijuokti ir pamiršti visus rūpesčius. O Van Helsing serialas yra daugiau pilnas veiksmo ir fantastikos, jis apie vampyrus ir mergina kuri gali susitvarkyti su beveik viskuo. Sudomino? Bėk ir pažiūrėk!

See you soon!