2017/08/15

Suspicious partner

Sveiki visi!
Šiandien su jumis pasidalinsiu serialo apžvalga, šis serialas mane sudomino dėl pagrindinį vaidmenį atliekančio aktoriaus, tačiau pažiūrėjus keletą serijų mane sudomino ir dabar negaliu praleisti nei vienos serijos. Korėjietiški serialai šią dieną sudaro
didžiają dalį mano serialų. Manau merginos kurios mėgsta romantines dramas, tikrai užsuks į Kdrama pasaulį ir jame užsibus kaip aš. Veiksmas, įtampa, juokeliai ir visko ko tik gali norėtis iš serialo bus čia. Juokingos, kvailos ar kartais sugėdinančios situacijos? Intriga? Šiame seriale tikrai visko yra todėl ir rekomenduoju.

Siužetas:

Noh Ji Wook yra Centrinės apylinkės prokuratūros prokuroras, kurio provesija staiga tampa privatus advokatas. Jis turi traumą, kylančią dėl jo vaikystėje įvykusio įvykio, susijusio su jo tėvais ir jo pirmąja meile. Eun Bong Hee, jaunimo taekwondo atletė, yra prokuroro praktikantė, kuris tampa įtariama žmogžudyste. Dėl žudiko amnezijos Eun Bong Hee ir Noh Ji Wook tampa jo taikiniu.

Šaltinis:
http://kissasian.com/Drama/Suspicious-Partner

Mano nuomonė:

Serialas pritraukia dėmesį, nestinga veiksmo, sudomina savo romantika, bei įtemptu siužetu, kiekviena serija pilna emocijų ir palieka su noru vis dar ir dar žiūrėti be sustojimo. Taip dažniausiai ir nutinka kai atrandi serialą ir vis norsi pažiūrėti dar vieną seriją, o po jos dar ir dar vieną. Daugumoje korėjiečių dramų rasite bent šiek tiek meilės, romantikos ar kažko. Jų serialai be to neapsieina todėl ir pritraukia daug žiūrovų, kurių didžioji dalis bus moterys.

Patiko (4/5), būtinai pažiūrėk jei mėgsti romantika ir kriminalą.Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!

Panašūs straipsniai:
  1. KOREAN DRAMA: MY SECRET ROMANCE
  2. STRONG WOMAN DO BONG SOON
  3. KOREAN DRAMA: DOCTORS
  4. KOREAN DRAMA: W- TWO WORLDS