2017/07/12

Ecodenta melioninė dantų pasta

Sveiki visi!
Visai neseniai dalinausi nuotraukomis netikėtai gautu siuntinuku iš Ecodenta. Kuris nustebino jau pirmomis akimirkomis vos pradėjau išpakuoti. Dantų pasta atkeliavo gražiai supakuota ir gaiviai kvepianti melionais! Tai iškart mane sudomino ir skubėjau išpakuoti dantų pastos. Pakuotė nustebino
švelniomis spalvomis ir išskirtiniu tik Ecodenta produktams būdingu dizainu, didelis pliusas! Iš karto pakuotė šaukia, jog aš esu išskirtinė. Dantų pasta turi švelnų melionų skonį ir kvapą, kuris sugundys visus valytis dantukus daugiau nei reiktų. Pati dantų pasta yra švelni ir gerai išvalo dantis, todėl minusų joje neradau! Ačiū Ecodenta už suteiktą galimybę išmėginti šį produktą bei tikrai rekomenduoju tiems kas mėgsta išbandyti ką nors naujo arba dievina melionus!

Sudėtis:


Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Calcium Hydroxyapatite, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Aroma, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Fluoride, Calcium Glycerophosphate,Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium saccharin.
* 99% natūralios prigimties komponentų.
  • Įvertinimas: 4/5
  • Galiojimas:  nurodytas ant pakuotės
  • Pagaminta:  Lietuvoje
  • Galima įsigyti:  prekybos centruose
  • Kaina: apie 3-4
Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
  1. ECODENTA DANTŲ PASTA SU PIPIRMĖTĖMIS