2017/05/31

Korean Drama: my secret romance


Sveiki visi! 
Šis įrašas bus apie dar vieną korėjietišką dramą / serialą. Turbūt jau pastebėjote, kad esu korėjietiškų filmų ir serialų gerbėja. Todėl mielu noru savo atradimais dalinuosi ir su jumis.

Siužetas:
Cha Jin Wook yra turtingos šeimos, kuri turi įmonę sūnus. Jo meilė dažniausiai trumpalaikė,  bet kai jis sutinka Lee Yoo Mi, kuri niekada neturėjo vaikino, jis pasikeičia. Pasimatymų pasaulyje, kur užimti žmonės yra linkę flirtuoti ir vaikytis kažkokius santykius vietoje
STRONG WOMAN DO BONG SOONreikšmingų ryšių, kurie leistų išreikšti jų tikruosius jausmus, ši pora apturi vienos nakties nuotykį. Jie vėl susitinka po 3 metų ir tada prasideda įtampos pilni santykiai, kurie neleis nei akimirkai būti ramiam kol jie įsimylės vienas kitą.


Mano nuomonė:
Pripažįstu istorija gan nuvalkiota, tačiau pačios istorijos perteikimas ir išreikškimas įtraukia lyg mažą vaiką ir net nepastebint praeina laikas kol peržiūri seriją. Ši drama įtraukia savo daliniais kraštutinumais ir lengvabūdiškais polėkiais, kurių pasekmes tenka stebėti mums, istorija yra nuspėjama tačiau sugeba ir nustebinti netikėtais istorijoa pokyčiais! Pliusas, jog yra vietų, kurios privers susijuokti ir įtrauks toliau žiūrėti.

Patiko (5/5), būtinai pažiūrėk jei mėgsti romantika ir melodramą.

Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
  1. STRONG WOMAN DO BONG SOON
  2. KOREAN DRAMA: DOCTORS
  3. KOREAN DRAMA: W- TWO WORLDS