2017/04/18

strong woman do bong soon

Sveiki visi!
Šiandien pas jus sugrįžtu su sena skiltimi, kurią pradėjau dar praėjusiais metais!Tai trumpos apžvalgos apie korėjiečių dramas! Šį kartą jums išsakysiu savo nuomonę apie "strong woman do bong soon" . Šis serialas tiesiog pavergė mano širdį, o kodėl sužinosite tuoj pat:


Siužetas:

Do Bong Soon yra tokia stipri, jog jai vos prisilietus vis kažkas sugenda(sulūžta). Tuo tarpu In Dook Goo buvo jį įsimylėjusi dar nuo vidurinės mokyklos laikų. Kai ji tampa pasiturinčio(turtingo) vaikino asmens sargybine  Ahn Min Hyuk, jie greitai įsitraukia į sudėtingą meilės trikampį.
(Versta iš anglų kalbos, siužeto šaltinis: http://kissasian.com/Drama/Strong-Woman-Do-Bong-Soon)

Mano nuomonė:
Siužetas greitai įtraukia, nes mergina parodoma iš dviejų skirtingų pusių. Jos išvaizda liudija, jog ji yra silpna ir trapi, tačiau jau  pirmosiomis pirmosios serijos akimirkomis galime nustebti ir sulaukti visiškai netikėto dalyko, kuris ir vis skatina tiesiog serijas žiūrėti viena po kitos. Romantikos mylėtojoms ir mėgėjoms šis serialas tikrai patiks dėl lengvo turinio ir intrigos, nors daug kas tampa nuspėjama, tačiau visada galima tikėtis šio to neįprasto.

Vertinimas?

Patiko (4/5), būtinai pažiūrėk jei mėgsti romantika ir melodramą.

Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
  1. KOREAN DRAMA: DOCTORS
  2. KOREAN DRAMA: W- TWO WORLDS