2017/04/11

MIXA BABY MILD SHAMPOO AND BUBBLE BATH 2 IN 1

Sveiki visi! 
Nors su jumis straipsnių turėjau pasidalinti vakar, tačiau dėl techninių kliūčių straipsnis jūs pasiekia šiandien. Tai mano pirmoji pažintis su kompanija Mixa bei jos produkcija, šis produktas į mano rankas pateko spontaniškai ir visai netikėtai. Pirmiausia kas atkreipia dėmesį, tai pakuotė ir jo dizainas. Spalvos švelnios ir pritraukiančios dėmesį, o pakuotė stebina tuo jog turi dozatorių. Dozatorius palengvina visą plaukų plovimo procesą bei galime lengviau kontroliuoti reikiamą šampūno kiekį.
Konsistencija yra skysta ir bespalvė, priemonė turi antibakterinės priemonės kvapą, kuris asmeniškai man nepatinka. Tačiau kvapas neišlieka. Priemonė putoja vidutiniškai todėl gali prireikti daugiau nei jums įprastų. Plaunant plaukus šiek tiek jaučiasi plaukų sausinimas, bet po išplovimo plaukai nėra itin sausį. Tačiau būtinai siūlyčiau po šampūno naudojimo naudoti kondicionierių bei papildomas priemones plaukams kaip aliejukai ar purškikliai kurie maitina plauką. Beje turinčioms merginos ilgus plaukus šį priemonė itin greitai naudosis nes reikia didesnio kiekio norint produkto norint tinkamai išplauti plaukus. P.S. Jis tinkamas naudoti ir vaikams.

Sudėtis:
 

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Glycerin, Coco-Betaine, Sodium Chloride, PPG-5-Ceteth-20, Polysorbate 20, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Parfum / Fragrance, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil / Sweet Almond Oil, Citric Acid, Polyquaternium-10  • Įvertinimas:  4/5
  • Galiojimas:  6 mėnesiai 
  • Galima įsigyti: visur kur prekiaujama mixa kosmetika. drogas, eurokos, maxima ir kitur.
  • Kaina: apie 5  €