2017/03/07

Margarita rankų kremo sistema

Sveiki visi!
Pastaruoju metu mano gyvenimo tempas pasidarė neįprastai greitas ir vis sunkiau atsisėsti vienoje vietoje ilgiau nei 15minučių bei nuveikti ką nors prasmigo. Praėjusi savaitė liko be jokių įrašų, nes aš dalyvavau savo draugės vestuvėse, o čia reikalų jau daugiau. Todėl skubu atsigriebti ir dalinuosi apžvalga apie 3 produktus iš karto, nors ir labai norėtūsi kiekvieną apžvelgti atskirai, tačiau manau jog visos sistemos apžvalga bus labiau naudinga nei pavienis ir padrikas(apžvalgos einančios ne viena po kitos) produkto pristatymas jums! Už šią sistemą itin esu dėkinga Biok Laboratorijos atsstovams už šią 2016 metų Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga atsiųsta siuntinuką-dovanėlę. Sistemą sudaro 3 žingsniai tai yra 3 produktai, kurie yra
2 rankų kremai ir rankų šveitiklis. Pakuotės yra įprastos daugumai rankų kremų- tubelės formos ir 75ml tūrio.O dabar apie kiekvieną žingsnį priemonę atskirai:

1 Žingsnis- Minkštinamasis rankų kremas yra kreminės konsistencijos, gan riebus bei itin greitai suminkštinantis rankų odą ir ji atrodo itin švelni ir minkšta. Pakanka nedidelio kiekio, kuris itin lengvai pasiskirsto ant rankų ir po keleto minučių galima pereiti prie sekančio žingsnio.
2 Žingsnis- Rankų šveitiklis turi daug smulkių dalelių yra lyg ir gelinės konsistencijos kuri vos pradėjus atlikti rankų šveitimą iš karto susigeria ir rankas lieka šveisti su smulkiomis dalelėmis, kurios pašalina prieš tai naudoto minkštinamojo kremo likučius ir oda lieka pamaitinta ir minkšta bei nušveista.
3 Žingsnis- Drėkinamasis rankų kremas yra pats paskutinis žingsnis kuris mūsų rankas pamaitins ir užbaigs visą sistemą, rankos tampa ne tik minkštos bet ir švelnios bei atgauną savo įprastą odai drėgmę. Visą liniją tarpusavyje suriša žiemiškas ir saldus apnguolių kvapas, kuris mūsų nosytes džiugins kiekvienos procedūros metu.

Sistemą patariu naudoti 1-2 kartus per savaitę.

Sudėtis:MARGARITA minkštinamasis rankų kremas, 75ml:
Aqua, Petrolatum, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Lanolin, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Vegetable Oil, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate SE, Cera Alba, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Parfum.
Margarita rankų šveitiklis su spanguolių sėklomis, 75ml:
Aqua, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Powder, Cellulose Acetate, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Parfum.
MARGARITA maitinamasis rankų kremas, 75ml:
Aqua, Vegetable Oil, Elaeis Guineensis (Palm) oil, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Dimethicone, Mel (Honey) Extract, Hydrolyzed Milk Protein, Lactose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Hexyl Cinnamal, Limonene), Potassium Carbonate, Xanthan Gum, Disodium EDTA.

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas:  5/5
  • Galiojimas:  galiojimas nurodytas ant pakuotės
  • Pagaminta:  Lietuvoje
  • Galima įsigyti: visur kur prekiaujama Margarita, iki, maxima, rimi ir kitur.
  • Kaina: apie 10€ Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai: