2017/03/13

Inspo: Korean street style

Sveiki visi!
Nors sveikinuosi su itin reta bet man pradedančia patikti rubrika, šioje Inspo dalyje pasidalinsiu 2017 metų Korėjiečių gatvės mada. Korėjiečių stilius yra kažkuo itin išsikiriantis ir itin mane žavintis, todėl manau gal ir jums bus šį bei tą sužinoti apie jų stilių. Beje nuo nuotraukų gausumo gali
raibuliuoti akyse, todėl būkite pasiruošę. Trumpai apžvelgsiu su pavyzdžiais moterų ir vyrų gatvės stilių Korėjoje.

Vyrų stiliuje vyrauja paltai, army tipo batai, kedai (sportiniai bateliai) bei oversized tipo megstiniai ar marškiniai. Vyrų stilius išsiskiria nuo kitų tuo, jog čia derinamos įvairios spalvos bei pasirenkama viena detalė kuri suriš visą jo outfit'ą. Kas man buvo neįprasta pamatyti tai- raštai bei didelis dėmesio skyrimas detalėms. Tai buvo galima pastebėti ir anksčiau. Lietuvoje vyrai dažniausiai vengia ryškių spalvų ar neįprastus raštus turinčių detalių, tuo tarpu korėjoje galime pamatyti nuo pačio paprasčiausio iki pačio netikėčiausio įvaidžio. Kaip matote iš nuotraukų vyrų aprangą sudaro dažniausiai vienos spalvos rūbų derinys, kurį susieja tarpusavy kokia tai nors detalė- dažniausiai paltas ar megztinis.

Moterų stiliuje taip pat dažniausiai vyrauja oversized tipo megstiniai bei viso outfit'o sujungimas kokia nors viena dalimi. Tačiau kol vyrai yra kiek nuspėjami su moterų stiliumi yra visiškai kitaip, nes čia laužomos betkokios taisyklės ir derinamos pačios neįprasčiausios spalvos ar raštai kurie sujungiami smulkiomis detalėmis, kad sudarytų harmoninę visuma. Korėjitės mėgsta pabrėžti kojas bei liekną liemenį. Todėl dažmai nuotraukose pamtyti galite Korėjites dėvinčias trumpus sijonus ar šortus net šaltuoju metų sezonu. Taip pat kaip ir vyrų stiliuje dažnai pasirenkama viena laisvo kritimo detalė kuri ir sujungia visą derinį į vieną gražų kūrinį.

Taip pat mano dar vienas nepaminėtas stiliaus pagrindas yra sluoksniavimas, kuris ir suteikia tą neįprastą mums matyti unikalumą. Korėjiečiams ir visiems mėgstantienms eksperementuoti pavydžiu drąsos. Na aš šiai dienai pastebėjau tik kelis pagrindinius stiliaus bruožus, o jei tu žinai daugiau mielai tuo pasidalink komentaruose ar privačia žinute Facebook'e ar instagram'e, arba atsiųsk el. laišką!
Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
  1. SUNDAY INSPO: KOREA
  2. LATE MONDAY INSPO
  3. MONDAY INSPO
  4. THURSDAY INSPO
  5. MONDAY INSPO
Taip pat noriu paminėti, jog nuotraukos priklauso jų teisietiems savininkams nuotraukos rastos naudojant Google search engine.