2017/01/05

Organic shop borago & sandal shampoo

Sveiki visi!
Šiadien noriu jums papasakoti apie šampūną, kurį įsigijau eurokos parduoruvėje. Visų pirmiausia noriu pakalbėti, apie tai, jog šio šampuno buteliukas turi kiek neįprastą tūrį net 280 ml, o tai maloniai nudžiugina, nes aš esu įpratusi matyti pakuotes, kurių talpa būna 200 ar 250 mililitrų, žinoma neminint didesnių ar kitaip vadinamų XL pakuočių tipų, kurios prasideda nuo 400 ml ir didėja. Pats šampūno buteliukas pagamintas
iš tvirto plastiko ir yra užsukamu dangteliu. tai kiek neįprasta nes dažniausiai teko matyti uždaromus, įspaudžiamus dangtelius šampūnų pakuotėse.
Pati šampūno konsistencija yra tiršta ir jo reiks ganežėtinai nedaug plaunant plaukus. Kvapas savitas- medienos, primena smilkalus, o pats kvapas po plovimo neišsilaiko todėl nereikia bijoti. Šampūnas puikiai putoja ir puikiai pašalina nešvarumus iš plaukų, tačiau nuskalavus šampūną plaukai atrodo sausi todėl po plovimo bus būtina naudoti plaukų balzamą bei/ar dar papildomas priemones, tokias kaip aliejukai, puškikliai ir panašiai. Šį šampūną pirkau, nes jis žadėjo plaukams suteikti apimties, tačiau šio pažado jis visiškai neištesėjo. Nepaisant to jis man visvien patiko nes puikiai išplauna plaukus.

Sudėtis:

Aqua, Sodium coco-sulfate, Lauryl glucoside,Coco-glucoside ,Glyceryl oleate, Borago officinalis seed oil*, santalum album wood extract, hydrolyzed wheat protein, illicium verum fruit oil, cinnamomum zeylanicum bark oil,eugenia caryophyllus leaf oil, glycerin, sodium chloride, parfum, benzyl alcohol, sodium benzoate, potassium sorbate, dehydroacetic acid, tocopherol, citric acid, limonene.

*-išgautas iš ekologiško žemės ūkio.

Gali kimšti poras: 2

Gali erzinti odą: 5
Gali sukelti alergiją: 0
Skaičius nurodo sudedamųjų dalių skaičių, kuris gali kimšti poras, erzinti odą ar sukelti alergiją.

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

 • Įvertinimas:  3+/5
 • Galiojimas:  12 mėnesių
 • Pagaminta:  Europoje
 • Galima įsigyti:  eurokos 
 • Kaina:  2-3 Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
 1. SAFLORA ŠAMPŪNAS VAIKAMS
 2. DOVE REGENERATE NOURISHMENT ŠAMPŪNAS IR KONDICIONIERIUS
 3. CIEN ŠAMPŪNAS
 4. KLORANE ŠAMPŪNAS
 5. GARNIER ULTRA DOUX MARVELLOUS ŠAMPŪNAS
 6. BIOK DERMATOLOGY ŠAMPŪNAS JAUTRIAI ODAI