2017/01/11

Nyx felt tip liner

Sveiki visi!
Šiandien aš jums papasakosiu apie mano pažintį su viena iš Nyx priemonių, kuri tapo mano favorite. Kaip ir dauguma merginų manau kiekviena turime savo mėgstamiausias priemones. Iki kol atradau NYX akių pravedimą turėjau man patikusias priemones tačiau tokios kuri taip patiktų darneteko bandyti. Labiausiai patiko
pakuotės dizainas ir akių pravedimo plunksnelė.
Šis akių pravedimas yra flomasterio tipo, o tai puikiai tiks kiekvienai tiek pradenčiajai dažytis tiek jau įgudusiai makiažo meistrei. Aplikuojasi itin lengvai, tai leis nubrėžti norimo storio liniją, greitai išdžiūsta todėl nėra baimės sugadinti makiažo. Puikiai išsilaiko ir yra ryškus, o dienos bėgyje nenusitrina bei nenutrupa. Aš jį pamilau vos po poros naudojimų!

Sudėtis:

Water, Acrylates/ Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Butylene Glycol, Beheneth-30, Phenoxyethanol, Aminomethyl Propanol, Laureth-21, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita Extract, Hydrolyzed Conchiolin Protein, Perilla Ocymoides ExtractPropylparaben, Aloe Barbadensis ExtractMethylparaben EthylparabenMay contain:Black 2.(CI77266)

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas:  5/5
  • Galiojimas:  12 mėnesių
  • Pagaminta:  Japonijoje
  • Galima įsigyti:  douglas parduotuvėse bei Nyx parduotuvėje(Vilniuje) taip pat internetinėje douglas parduotuvėje
  • Kaina: 11 € Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
  1. ESSENCE ALL EYES ON ME TUŠAS IR LIQUID INK AKIŲ PRAVEDIMAS
  2. CATRICE EYE' MATIC DIP LINER