2017/01/22

Essence išskirtinė kolekcija „try it. love it!“

Sveiki visi!
Essence išskirtinė kolekcija „try it. love it!“ Metas pasirodyti: sutikite Pavasario/Vasaros grožio žvaigždes su essence! 2017 metų vasarį, išskirtinė kolekcija „try it. love it!“ sužavės jus naujomis priemonėmis akims, lūpoms, veidui ir nagams. O plačiau paskaityti galite žemiau.

essence „eye & face“ paletė Švytėjimas ir spindesys. Keturių spalvų akių šešėliai, skaistalai ir šviesą atspindinti priemonė paverčia šias dvi paletes nepakeičiamomis tavo akims ir veidui. Parduotuvėse rasite „01 glow for it“ ir „02 rise & shine“. Kaina apie 4,49 €*. 

essence „volume stylist 18h curl & hold“ blakstienų tušas Stilingai! Kreminė, juoda tekstūra su mažomis vaško dalelėmis suteikia blakstienoms ilgai išliekančios apimties ir nuostabų užrietimą. Ypatingai traukia akį: pintas dangtelio dizainas. Kaina apie 3,39 €*. 

essence „volume stylist 18h lash extension“ blakstienų tušas Praplėsta versija. Deimanto formos šepetėlis su užriestais šereliais sukuria ilgas, storas blakstienas. Pintas dangtelio dizainas ypatingai traukia akį. Kaina apie 3,39 €*. 

essence shine shine shine lipgloss Ryškiausias! Švelni, subtili tekstūra sukurs ypatingą blizgesį su drėgnų lūpų efektu. Parduotuvėse rasite „03 friends of glamour“, „08 indie romance“ ir „12 runway, your way“. Kaina apie 2,19 €*. 

essence „camouflage full coverage“ maskuoklis Pasislėpęs didvyris! Ilgai išliekanti ir itin pigmentuota, skystos kreminės tekstūros priemonė paslėps tamsius ratilus po akimis bei kitus odos netobulumus. Natūraliai ir gaiviai išvaizdai. Parduotuvėse rasite „05 ivory“ ir „10 nude“. Kaina apie 2,79 €*. 

essence „luminous matt“ bronzinė pudra Vasariškas švytėjimas. Matinė bronzinė tekstūra su šilkinėmis blizgančiomis dalelėmis sukurs vasaros įdegio efektą. Parduotuvėse rasite „01 sunshine“. Kaina apie 3,39 €*. 

essence „instant matt“ makiažą fiksuojantis purškiklis Lengvas, permatomas purškiklis – praturtintas natūraliais aktyviais ingredientais – suteikia odai matiškumo, išlaiko makiažą savo vietoje ir prailgina jo išsilaikymą. Kaina apie 3,39 €*. 

essence „colour boost“ itin pigmentuoti nagų lakai Spalvų blyksnis. Nauji, itin pigmentuoti nagų lakai yra žaismingų saldainių spalvų ir suteikia vasarišką nagų stilių. Dėl blizgios formulės lakas puikiai pasidengia vos vienu sluoksniu. Parduotuvėse rasite „01 instant friendship“, „02 instant fun“, „06 instant happiness“, „08 instant party“ ir „11 instant match“. Kaina apie 1,99 €*. 


essence „try it. love it!“ parduotuvėse rasite nuo 2017 metų Vasario*