2017/01/18

Catrice NAUJIENOS Pavasaris/Vasara 2017

Sveiki visi!
Šiandien noriu su jumis pasidalinti džiugiomis naujienomis iš Catrice, kurios parduotuves turėtų pasiekti pavasarį/vasarą. Plačiau paskaityti ir pamatyti galite apačioje:CATRICE „THE COLLECTION“ AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PALETĖ Keturios paletės su 9 itin pigmentuotais, ilgai išliekančiais šešėliais – kiekvienoje rasite matinį kontūravimo atspalvį ir šviesą atspindintį šešėlį. Kaina apie 5,19 €*.

CATRICE „ROCK COUTURE 24H“ YPATINGOS APIMTIES SUTEIKIANTIS TUŠAS Itin juodos tekstūros priemonė sukuria nuostabią apimtį, gražiai užriečia ir ypatingai prailgina – išlieka iki 24 valandų. Parduotuvėse rasite „010 Black“ ir „010 Black Waterproof“. Kaina apie 4,19 €*.

CATRICE „EYE’MATIC“ ITIN JUODAS AKIŲ PRAVEDIMAS Itin juoda tekstūra ypatingiems akių pravedimo stiliams. Itin greitai džiūsta ir ilgai išlieka. Kaina apie 3,49 €*.

CATRICE „GLAM & DOLL, SCULPT & VOLUME“ BLAKSTIENŲ TUŠAS Naujas populiariosios kolekcijos „Glam & Doll“ „Sculpt & Volume“ tušas, paryškins kiekvieną blakstieną. Tuo pačiu, itin juoda tekstūra suteiks XXXL apimties ir ypatingai užries. Kaina apie 4,19 €*.

CATRICE „18H COLOUR & CONTOUR“ AKIŲ PIEŠTUKAS Ieškai priemonės, kuri išliktų 18h? Ne problema su šiuo Akių Pieštuku! Tikslus 8 skirtingų spalvų akies kontūras. Kaina apie 2,39 €*

CATRICE „LASH DRESSER COMB“ TUŠAS Stilingas blakstienų tušas su ypatingu šukučių šepetėliu prailgina, suteikia ypatingą ryškumą ir nuostabią apimtį. Blakstienos bus atskirtos ir padengtos itin juoda tekstūra nuo pačių šaknų. Kaina apie 4,69 €*.

CATRICE „SLIM’MATIC“ ITIN TIKSLUS VANDENIUI ATSPARUS ANTAKIŲ PIEŠTUKAS Tikslios, plauko plonumo linijos – ne problema su itin plonu, automatiniu pieštuku. Vandeniui atspari, ilgai išliekanti tekstūra bei trys skirtingos spalvos. Kaina apie 3,19 €*.

CATRICE LŪPŲ PAGALVĖLĖ Su švelniu kempinėlės aplikatoriumi ir kreminiu blizgesiu, priemonė padengia lūpas šešiais atspalviais ir suteikia blizgų efektą. Sudėtyje yra maitinančio avokadų aliejaus. Kaina apie 5,19 €*.

CATRICE LŪPŲ BLIZGIS LŪPŲ PIEŠTUKAS Matinis, ilgai išliekantis lūpų pravedimas reaguoja į odos pH ir suteikia joms išskirtinį rožinį atspalvį. Kaina apie 2,59 €*.

CATRICE MATINIS LŪPŲ DAŽŲ PAGRINDAS Lengva, gelinė tekstūra dengiant ant lūpų dažų, suteikia velvetiškai matinį efektą bei prailgina dažų išsilaikymą. Kaina apie 4,69 €*.

CATRICE „LIGHT AND SHADOW“ KONTŪRUOJANTYS SKAISTALAI Itin švelni trijų spalvų pudra – matinis, tamsesnis ir šviesesnis atspalviai su lengvai spindinčia spalva. Kaina apie 4,19 €*.

CATRICE „LIQUID LUMINIZER STROBING“ PIEŠTUKAS „Liquid Luminizer Strobing“ Pieštukas su tiksliu šepetėlio aplikatoriumi sukurs šampano ar rožinius atspindžius. Kaina apie 4,19 €*.

CATRICE „CAMOUFLAGE CREAM“ MASKUOKLIS Trys matiniai „Camouflage Cream“ maskuokliai neutralizuoja ir paslepia odos netobulumus. Kreminė tekstūra ir aukštas dengimas sukuria nepriekaištingą išvaizdą. Rožinė paslepia tamsius ratilus, žalia neutralizuoja raudonį, o geltona pašviesina paakius. Kaina apie 3,19 €

CATRICE „24H MADE TO STAY“ MAKIAŽO PAGRINDAS Aukštos kokybės Skystas Makiažo Pagrindas su matiniu efektu yra keturių skirtingų spalvų. Jis atsparus aktyviam gyvenimo būdui bei išlieka iki 24h. Sudėtyje yra antioksidantų. 30ml. Kaina apie 7,25 €*.

CATRICE „SILK MATT“ VIRŠUTINIS NAGŲ LAKO SLUOKSNIS „Silk Matt“ Viršutinis Nagų Lako Sluoksnis suteikia kiekvienam nagų lakui satino matinį efektą. Gali būti lakuojamas ant viso nago arba tik ant dalies – kontrastingiems atspindžiams sukurti. Greitai džiūstanti formulė. Kaina apie 2,89 €*. 

* rekomenduojama pardavimo kaina
Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai: