Riboto Leidimo Kolekcija „Prêt-à-Lumière“ iš CATRICE

Sveiki visi!
Šiandien aš jums papasakosiu apie naująją kolekciją iš CATRICE, kuri parduotuves turėtų pasiekti jau kitų metų sausį.
Žemiau rasite produktus ir jų pristatymus jums tereiks paspausti skaityti daugiau :).

„Prêt-à-Lumière“ iš CATRICE – Blakstienų Tušas „Glam & Doll Sparkling Lashes“  Populiarusis Blakstienų Tušas „Glam & Doll“ papildytas smulkiomis blizgiomis dalelėmis: išbandyta ir patvirtinta tekstūra dirbtines blakstienas padarys visiškai nebereikalingomis. Blizgantis efektas suteiks ryškų spindėjimą tobulam akių makiažui.
Kaina apie 4,19 €*.

„Prêt-à-Lumière“ iš CATRICELūpų ir Antakių Pakelėjas Atspindėk. Pieštuko tipo Lūpų ir Antakių Pakelėjas yra lengvai naudojamas, todėl tobulai tinka kelionėse. Kreminė tekstūra su šviesą atspindinčiais pigmentais meistriškai sudėlios šviesą atspindinčius akcentus – idealiai tinka „strobing“ technikai. Parduotuvėse rasite šampaninį ar rožinį pieštukus. Jie matomai pakels antakius, dengiant priemonę po antakių arka. Priemonę taip pat galima naudoti vidiniams akių kampeliams, taip optiškai padidinsite akis. Švelniai patapšnokite priemonę ant lūpų, kad jos atrodytų putlesnės. Available in C01 Radiant Rose and C02 Golden Glow.
Kaina apie 5,19 €*.

„Prêt-à-Lumière“ iš CATRICEVinilinė Blizgi Lazdelė Vinilinės Lūpos. Glotnios ir blizgios lūpos garantuotos su šiomis plonomis lazdelėmis. Lūpų dažai yra gražioje ir patogioje pakuotėje. Priemonę lengva naudoti, o spalvų pasirinkimas svyruoja nuo subtilios nude iki nuostabaus raudonmedžio. Available in C01 Nude Coutoure and C02 Strobe In Rosewood.
Kaina apie 5,19 €*.

„Prêt-à-Lumière“ iš CATRICEŠvytėjimo Suteikianti Priemonė Fortūna. Kreminė šviesą atspindinti priemonė su kempinėlės aplikatoriumi padės sukurti tikslius akcentus individualiems veido bruožams. Šiltas auksinis atspalvis ir šaltas rožinis tonas papildys bet kurią išvaizdą, pavyzdžiui, naudojamas ant skruostikaulių ar antakių kaulo. Available in C01 Golden Glow and C02 Radiant Rose.
Kaina apie 4,19 €*.

„Prêt-à-Lumière“ iš CATRICEŠviesinantis Serumas Skystas Ryškumas. Skystas šviesaus ir natūralaus smėlio atspalvio makiažo pagrindas su auksiniu spindesiu. Maišomas su pudra, šis visų galų meistras suteikia subtilų efektą, tačiau švytėjimas būna intensyvesnis naudojant vieną. Pipetės aplikatorius suteikia tobulą dozavimą. Available in C01 Luminious Lights.
Kaina apie 4,19 €*.

„Prêt-à-Lumière“ iš CATRICEGelinės Tekstūros Šviesą Atspindinti Priemonė „Strobing“ Švytinti Oda. Gelis elegantiškame stikliniame indelyje su šviesą atspindinčiais pigmentais ir suteikia nuostabų rožiniai bronzinį atspalvį. Unikalūs šviesos atspindžiai suteiks gaivumo efektą ir elegancijos prisilietimą. Available in C01 Luminious Lights.
Kaina apie 5,19 €*.

„Prêt-à-Lumière“ iš CATRICEŠviesą Atspindinti Pudra Šviečianti Meilė. Itin švelnios tekstūros pudrą lengvą išsklaidyti nuostabiai švelniais perėjimais. Naudojant ant kreminės tekstūros priemonių, Šviesą Atspindinti Pudra paryškina „strobing“ efektą. Galima naudotį veidui kaip įprastą pudrą ar kaip akių šešėlius. Nude, auksinė ir rožinė subtiliam spindėjimui. Parduotuvėse rasite „C01 Luminious Lights“, „C02 Golden Glow“ ir „C03 Prismatic Pink“.
Kaina apie 5,19 €*.

* rekomenduojama pardavimo kaina

Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
  1. RIBOTO LEIDIMO KOLEKCIJA „KAVIAR GAUCHE“ IŠ CATRICE
  2. RIBOTO LEIDIMO KOLEKCIJA „ZENSIBILITY“ IŠ CATRICE
  3. IŠSKIRTINĖ KOLEKCIJA „BOLD SOFTNESS“ IŠ CATRICE
  4. ESSENCE RUDENS/ŽIEMOS 2015 KOLEKCIJOS APŽVALGA

Populiarūs įrašai