essence išskirtinė kolekcija „we are...“


Sveiki visi!
Šiandien jums pristatysiu essence išskirtinę kolekciją „we are...“, o platesnę informaciją rasite žemiau.


essence „we are... amazing“ – kreminis akių šešėlių pieštukas Visiškai nuostabu! Kreminės tekstūros pieštukas sukurs nuostabius pilkų ar rožinių akių šešėlių stilius. Taip pat jie gali būti naudojami kaip šviesą atspindinti priemonė. Parduotuvėse rasite „01 be my highlight!“ ir „02 be my glam-light!“. Kaina apie 3,09 €*.

essence „we are... perfect“ – „dip ultra black & waterproof“ akių pravedimas Tiesiog tobulas. Nesvarbu ar nori susikurti išskirtinį ar subtilų įvaizdį, tikslūs ir vandeniui atsparūs akių pravedimo stiliai yra lengvai pasiekiami su šiuo akių pravedimu. Parduotuvėse rasite „01 stay with me!“. Kaina apie 3,09 €*.

essence „we are... crazy“ – netikrų blakstienų ir 3D cirkonio rinkinys Pašėlusios merginos! Netikros blakstienos suteikia kvapą užimančią išvaizdą, o 3D cirkonio rinkinys sudėlios išskirtinius akcentus aplink akis. Parduotuvėse rasite „01 I'm crazy like you“. Kaina apie 3,79 €*.

essence „we are... flawless“ – kontūruojantis lūpų pieštukas Visada nepriekaištinga. Kontūruok lūpas ir nuspalvink jas su nuostabiais lūpų pieštukais. Rožinės, raudonos ir slyvinės spalvos priemonės tobulai dera su velvetiškai matiniais lūpų dažai – visiška svajonių komanda. Parduotuvėse rasite „01 P.S. we ♥ pink“, „02 P.S. we ♥ red“ ir „03 P.S. we ♥ berry“. Kaina apie 1,69 €*.

essence „we are... fabulous“ – velvetiškai matiniai lūpų dažai Pasakiški – tokie yra rožinės, raudonos ir slyvinės spalvos velvetiškai matiniai lūpų dažai. Ypatingas akcentas: širdutės formos šerdelė. Parduotuvėse rasite „01 P.S. we ♥ pink“, „02 P.S. we ♥ red“ ir „03 P.S. we ♥ berry“. Kaina apie 2,79 €*. „

essence we are... awesome“ – „multicolour“ skaistalai Nerealu! „Multicolour“ rožinio koralo spalvos skaistalai su širdelės įspaudu suteikia švelnų spalvos prisilietimą. Parduotuvėse rasite „01 you & me = awesome“. Kaina apie 3,79 €*.

essence „we are... in love“ – nagų lakas Visiškai įsimylėjusi – su ilgai išliekančiais „high shine“ nagų lakais ir jų geru dengimu. Pilka, rožinė ir slyvinė sukurs nuostabius Valentino dienos nagus. „01 I have grey-t times with you“, „02 pink party only with you“ ir „03 I ♥ you berry much“. Kaina apie 1,99 €*.

essence „we are... funny“ – lūpų kosmetinė Linksma! Tu tikrai įsimylėsi ryškiai rožinę lūpų formos kosmetinę! Nerasi geresnės vietos susidėti makiažo priemonėms. Parduotuvėse rasite „01 I`m not ME without YOU!“. Kaina apie 3,39 €*.

essence „we are... lovely“ – tualetinis vanduo Taip miela! Nuostabus ir gaivus aromatas pavers kiekvieną akimirką su geriausia drauge įsimintiną. Viršutinė nata turi vaisišką aromatą su spanguolėmis, laukinėmis braškėmis ir kriaušėmis. Vidutinėje natoje užuosi gėliškai egzotišką prisilietimą su lelijų slėniu, kinrožėmis ir nepamirštamais kokosais. Kvepalų bazė prideda saldumo ir aštrumo natą su sandalmedžiu, cukrumi ir muskusu. Parduotuvėse rasite „01 you`re the ooohh to my lala“, 10 ml. Kaina apie 3,39 €*.

essence „we are...“ parduotuvėse rasite nuo 2017 metų sausio
* rekomenduojama pardavimo kaina
Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
  1. RIBOTO LEIDIMO KOLEKCIJA „KAVIAR GAUCHE“ IŠ CATRICE
  2. RIBOTO LEIDIMO KOLEKCIJA „ZENSIBILITY“ IŠ CATRICE
  3. IŠSKIRTINĖ KOLEKCIJA „BOLD SOFTNESS“ IŠ CATRICE
  4. ESSENCE RUDENS/ŽIEMOS 2015 KOLEKCIJOS APŽVALGA
  5. RIBOTO LEIDIMO KOLEKCIJA „PRÊT-À-LUMIÈRE“ IŠ CATRICE

Populiarūs įrašai