Vivi aloe veido kremas


Sveiki visi! 
Šiandien aš noriu su jumis pasidalinti savo įspūdžiais apie vivi Aloe veido kremą. Šis kremas į mano rankas pateko spontaniškai, kai buvau mieste draugė paklausė ar norėčiau išmėginti Vivi, o aš atsakiau manau kaip ir kiekviena - tai žinoma! Tai gi su draugės žinutės pagalba šis kemas pateko į mano rankas. Šio veido kremo pakuotė nedidelė ir patvari todėl visada galima ją turėti su savimi, todėl puikiai tiks keliaujantiems, gaila tik tai
jog užrašai itin greitai nusitrina ir kol grįžau namo pakuotė jau nukentėjo. Šio Vivi aloe veido kemo įpakavimas turi didelį pliusą- dozatorių, kuris palengvina veido kremo naudojimą. 1 dozatoriaus paspaudimo visam veidui (bent man) nepakanka tačiau 2 paspaudimų tikrai pakaks. Indelyje yra 30g kremo, kuris palyginus su kitais mano naudotais veido kremais itin netaupiai ir greitai naudojasi, todėl šią priemonę tektų pirkti dažniau nei kitas.
 Konsistencija lengva, kreminė, puikiai drėkinanti. Veidą patepus šiuo kremu ilgai laukti neteks kol jis susigers, todėl tai palengvins kiekvieno ryto ir vakaro grožio procedūras. Naudodama šį veido kremą neteko patirti jokių nemalonių pojūčių ar efektų. Po naudojimo oda visada likdavo švelni, pamaitinta ir sudrėkinta, o ko daugiau galima norėti? Man patiko, gal patiks ir tau? Nuosprendis - kartotina ir rekomenduotina priemonė.


Sudėtis:

  •  Aqua, Prunus Armeniaca Kernel OIL, Olea Europaea Fruit Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycine Soja Oil, Polyglycerin-3 Stearate/Citrate*, Cetyl Alcohol*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Benzyl alcohol, Emblica Officinalis Fruit extract, Litsea Cubeba Fruit Oil, Acacia Gum, Xanthan Gum. 
 *sertifikuoti ekologiški ingredientai.

Gali kimšti poras: 4
Gali erzinti odą: 2
Gali sukelti alergiją: 1
Skaičius nurodo sudedamųjų dalių skaičių, kuris gali kimšti poras, erzinti odą ar sukelti alergiją.

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas:  5/5
  • Galiojimas: nurodytas ant pakuotės
  • Pagaminta: Lietuvoje
  • Galima įsigyti:  vivi.lt arba vivi parduotuvėse/salelėse
  • Kaina:  12Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!

Populiarūs įrašai