Avon luxe maskuoklis


Sveiki visi! 
Šiandien noriu jums papasakoti apie Avon luxe serijos maskuoklį, kuris mano rankose atsirado visai netikėtai.  Šią priemonę norėjau išbandyti vos kai pasirodė pirmos luxe linijos priemonės, žinoma praėjus iilgam paikui man tai pavyko ir mano rankose atsidūrė šis maskuoklis. Pati maskuoklio pakuotė paprasta, aukso spalvos. Pakuotės apačioje yra
mechanizmas, kurį pasukus priemonė atsoranda ant aplikatoriaus. Aplikatorius paprastas, leidžia lengvai paskirstyti priemonę norimose vietose. Pati maskuoklio konsistencija nėra itin skysta ar per ne lyg tiršta, beveik aukso viduriukas. Patiko, kad maskuoklis lengvai ir greitai išsklaidomas ir suteikia nuo lengvo iki vidutinio maskavimo, kiris yra puikus dieniniam makiažui.  Jei norite itin stipraus maskavimo ši priemonė nemanau kad jums tiktų, nes ją sluoksniuojant veidas nebeatrodo taip gražiai kaip po pirmojo sluoksnio išsklaidymo. Žinoma kaip ir kitus maskuoklius šį taip pat būtina užtvirtinti norint išvengti priemonės subėgimo. Pats ewfektas išlieka apie 5-6 valandas l, todėl reiktų po kurio laiko makiažą atnaujinti ir pažiūrėti į veidrodėlį bent 1 kartą per valandą. Šiaip priemonė patiko, o jūs ar ją bandėte? 


Spalva:
Gaila, kad įpakavimą ant kurio buvo nurodyta sudėtis išmečiau ir neseniai praradau didžiąją dalį nuotraukų, todėl sudėties apžvelgti negalėsiu. Tačiau nepaisant šio fakto man šis maskuoklis patiko.
  • Įvertinimas:  4/5
  • Galima įsigyti:  iš Avon konsultančių bei Avon.lt
  • Kaina:  iki 10-12Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!


Panašūs straipsniai:
  1. AVON PLANET SPA VEIDO ŠVEITIKLIS
  2. SAMPLE SIZE: AVON EXTRA LASTING MAKIAŽO PAGRINDAS
  3. SAMPLE SIZE: AVON NUTRA EFFECTS VEIDO KREMAS
  4. AVON SOLUTIONS PRAUSIMOSI PUTOSPopuliarūs įrašai