2016/09/01

Riboto Leidimo Kolekcija „Kaviar Gauche“ iš CATRICE


Sveiki visi!
Šiandien su jumis noriu pasidalinti žiniomis apie riboto Leidimo Kolekcija „Kaviar Gauche“ iš CATRICE, kuri parduotuves turėtų pasiekti jau spalį. Kolekcijoje dominuoja nude, bei rožiniai atspalviai, todėl ši kolekcija tikrai tiks
kiekvienos skoniui. Įpakavimo detalės tiesiog pritaruks jūsų akis!

  • Akių Šešėlių Paletė Auksinis Žiedas. Akių Šešėlių Paletėje yra trys matiniai tobulai derančių ir madingų spalvų šešėliai bei vienas perlo spindesio rožinis atspalvis. Pakuotėje yra veidrodėlis bei auksinio žiedo papuošimas. Parduotuvėse rasite „C01 Iris Sauvage“. Kaina apie 5,19 €*. 

  • Kreminiai Akių Šešėliai ir Pravedimas Antikiniai Pigmentai. Itin pigmentuoti akių šešėliai yra ilgai išliekančios, kreminės tekstūros bei gali būti naudojami tiksliam akių pravedimui ar ryškesniems akcentams akių zonoje. Auksinis antikinio stiliaus atspalvis turi nuostabų metališką spindesį, kuris suteiks bet kokiam akių makiažui ypatingą efektą. Parduotuvėse rasite „C01 Force D'Or“. Kaina apie 4,19 €*. 

  • Lūpų Dažai Gėlėta Suknelė. Galite rinktis iš dviejų lūpų dažų – blizgios rožinės ar matinės tamsiai raudonos. Kreminiai lūpų dažai tepasi labai lengvai – sukuria ypatingą spindintį efektą! Parduotuvėse rasite „C01 Nude Sublime“ ir „C02 Fleur Du Soir“. Kaina apie 4,19 €*.

  • Šviesą Atspindinti Priemonė Šilko Atspindžiai. Presuota, dviejų atspalvių šviesą atspindinti pudra su smulkiais šviesą atspindinčiais pigmentais suteikia elegantišką švytėjimą. Šilkinė tekstūra atsispindinti gėlėtame įpakavime tinka visiems odos tonams. Parduotuvėse rasite „C01 Clair De Lune“. Kaina apie 4,69 €*. 

  • Nagų Lakas Įmantri Spalva. Keturi nagų lakai, tarp kurių rasi permatoma rožinę su auksiniu blizgesiu, šviesią pilkai rudą, tamsiai raudoną ir subtilų nude atspalvį. Parduotuvėse rasite „C01 Nude Sublime“, „C02 Nuit Fleurie“, „C03 Fleur Du Soir“ ir „C04 Rose D‘Or“. Kaina apie 2,59 €*. 

  • Kosmetinė Geriausias Dėklas. Aukštos kokybės vinilas ir ekstravagantiškas stilius suteikia šiai kosmetinei akį traukiantį įvaizdį. Čia susidėsi visas reikalingas grožio priemones ir atrodysi puikiai, nes kosmetinėje yra daug gražių detalių, pavyzdžiui auksinis užtrauktukas. Kaina apie 5,19 €*. 
**Kaina yra orientacinė ir ne galutinė

Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!