2016/09/21

Korean drama: W- two worlds


Nuotrauka iš čia
Sveiki visi! 
Šiandien jums noriu pristatyti mane labai nustebinusį serialą bei toliau tęsiu korean drama rubriką. 

Siužetas:
O Yeon Joo yra chirurgė , kurios tėvas yra garsus komiksų kūrėjas. Vieną dieną , tėvas dingsta ir ji skuba į tėvo dirbtuves ieškoti jo, o vietoje jo randa keistą vyraą, Kang Chul gulintį kraujo klane. Jis ją pagrobia j į kitą dimensiją.

Siužeto aprašymą verčiau iš anglų kalbos, todėl gali būti netikslus.
Siužeto aprašymą ir patį serialą/dramą galite rasti:http://kissasian.com/Drama/W-Two-Worlds

Mano nuomonė :
Tai serialas kupinas dramos, kriminalo, romantikos ir veiksmo. Nežinau kodėl, tačiau galiu pasakyti, kad tai pirmas serialas, kuriame vienoje serijoje
veiksmo ir pačios istorijos turinio yra labai daug. Labiausiai patinka tai, jog šis serialas yra nenuspėjamas ir tu nežinai ko tikėtis kitoje serijoje ar net jau žiūrint seriją sunku nuspėti kas vyks toliau. Fantastikos mėgėjams šis serialas turėtų itin patikti dėl savo unikalios idėjos ir turinio. Nenoriu spoil'int todėl šį serialą vertinu kaip vieną iš Top 10 mano rekomenduojamų korėjiečių dramų / filmų sąrašo favoritų užimantį gan aukštą vietą! Nori kažko naujo? Būtinai pažiūrėk šį serialą, o pažiūrėjus palik komentarą arba parašyk žinutę į Facebook paskyra, ar el. Paštą modedelu@gmail.com ir pasidalink savo įspūdžiais!


Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!