2016/09/30

Garnier neo dry mist


Sveiki visi! 
Noriu jums papasakoti apie įspūdžius susidariusius po Garnier neo dry mist  dezodoranto naudojimo. Iš pat pradžių iš šio nesitikėjau itin daug, nes teko susidurti su Garnier neo kreminiu antipresperantu , kuris  man nepaliko didelio įspūdžio, tačiau ši priemonė mane nustebino ir nudžiugino. Visų pirmiausia įpakavimas spalvų deriniai ir dizainas tikrai primins kreminį Garnier neo dezodorantą, o šio antipresperanto buteliukas kaip ir daugumos, tačiau skiriasi
pats aplikatorius! Aplikatorius yra apvalios formos  ratukas turintis 10 skylučių, kurios yra tolygiai pasiskirsčiusios. Ši naujovė palengvina priemonės aplikavimą, nes priemonė tolygiai pasiskirsto ant didelio odos ploto. Šios priemonės kvapas malonus ir neerzina, konsistencija tarsi kreminės dulksnos, kuri lengvai padengia pažastyse esančią odą ir jos nesusirgina. Šis dezodorantas priešingai nei jo brolis kreminis (tepamas) Garnier neo puikiai susidoroja su nemaloniais kvapais, nepalieka jokių žymių ant drabužių. Kvapų pasirinkimas gan gausus net 5 skirtingi kvapai, kurie manau atitiks kiekvienos norus.


Sudėtis:


  • isobutane, aluminum chlorohydrate, isododecane, cocos nucifera oil/ coconut oil, isopropyl palmitate, parfum, dimethicone, dimethiconol, panthenol, linalool, propylene carbonate, isoeugenol, alpha-isomethyl ionone, perlite, geraniol, disteardimonium hectorite, citronellol, hexyl cinnamal.

Gali kimšti poras: 3
Gali erzinti odą: 9
Gali sukelti alergiją: 2
Skaičius nurodo sudedamųjų dalių skaičių, kuris gali kimšti poras, erzinti odą ar sukelti alergiją.

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas: 5/5
  • Galima įsigyti:  Drogas, Eurokos, Maxima ir kituose prekybos centruose
  • Kaina:  apie 4 


Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!