2016/08/19

Vivi drėkinamasis losjonas


Sveiki visi!
Šiandien noriu jums papasakoti apie Vivi drėkinamąjį veido purškiklį, ši priemonė netikėtai atsirado mano rankose ir taip prasidėjo mano pažintis su dar viena lietuviška kosmetikos įmonės produkcija. Vivi mane buvo suviliojus dar anksčiau, tačiau niekados neprisiverčiau kažką įsigyti iš jų, tačiau atsiradus progai susigundžiau ir
nenusivyliau. Pakuotėspagaminta iš tvirto plastiko, turi puškiklį ir yra uždaroma dangteliu, o tai prailgina priemonės galiojimo laiką. Priemonės konsistencija tarsi vandens tačiau jaučiamas drėkinimas taip pat šis purškiklis puikiai tiks ne tik karštą dieną kai norėsis atsivėsinti tačiau ir kelionės metu (ypač lektuvuose), kai odai trūks drėkinimo. Kvapas neįkyrus, greitai pradingstantis. Po panaudojimo oda tampa sudrėkinta, minkšta. Manau tai viskas, ko reikia iš veido purškiklio.

Sudėtis:


  • AQUA, Mentha Piperita Flower Water, Sodium Lactate, Betaine, Anthocyanins, Ribes Nigrum Extract, Aloe Barbadensis Leaf Powder Extract, Vaccinum Macrocarpon Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Pogostemon Cablin Oil, Rosa Damascena Oil, Melissa Officinalis Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbitol, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Beta Carotene, Linalool**. 
*Setifikuoti ekologiški ingredientai, **Eterinių aliejų sudedamosios dalys.

Gali kimšti poras: 1
Gali erzinti odą: 4
Gali sukelti alergiją: 3
Skaičius nurodo sudedamųjų dalių skaičių, kuris gali kimšti poras, erzinti odą ar sukelti alergiją.

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas: 4/5
  • Galiojimas:   kiek mėnesių galioja nurodo gamintojas 
  • Pagaminta:  Lietuvoje
  • Galima įsigyti: vivi.lt arba vivi butikuose
  • Kaina: apie 15-20(tikslios kainos nežinau nes įsigyta katu su rinkiniu)


Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!