2016/06/13

Biok dermatology šampūnas jautriai odai


Sveiki visi!
Pagaliau grįžtu po atostogų (teko padaryti pertrauką, nes rašymas tapo prievole, o ne malonia pramoga), o dabar galiu jums papasakoti apie priemones kurias išbandžiau ir šiandien jums žadu papasakoti apie Biok dermatology šampūną jautriai odai. Šį šampūną
gavau išbandyti gan senai, įpakuotas jis buo su dar 2 priemonėm, kurių vieną neužilgo žadu aptarti su jumis. Pradėsiu nuo to, jog Biok dermatology turi savo išskirtinį dizainą, kurį lengvą atskirti ir pakuotės atrodo prabangiai, medžiagos kokybiškos. Pakuotė labai patogi naudoti, nes ji (šampūno tūbelė) pastatoma ant dangtelio, o tai leis jums nesijaudinti dėl šampūno likučio panaudojimo trukmės, kadangi produktas bus paruoštas naudoti. Šampūnas neturi jokio kvapo, yra bespalvis ir skalsus. Naudoti šampūno reikia didesnį kiekį dėl savo natūralios sudėties, taip pat jis neišsausina plaukų kaip dauguma natūralių šampūnų ir gan gausiai putoja, todėl plaukų priežiūra tampa maloumu. Plaukai lieka švarūs jau po pirmojo plovimo, antrą kartą plaunat plaukus priemonės reikės kur kas mažiau. Itin tiks trumpų plaukų savininkams, nes vyrui patiko šis šampūnas. Rekomenduoju, nes ši priemnė tikrai verta dėmesio bei džiaugiuosi, Kad ši priemonė buvo pagaminta Lietuvoje.


  • Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sorbitol, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Panthenol, Lactobacillus Ferment Lysate, Dipotassium glycyrrhizinate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PGTrimonium Chloride, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Lactate, Urea, Lactic Acid, Glycerin, Levulinic acid, p-Anisic acid, Polyquaternium-10, Citric Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Gali kimšti poras: 2
Gali erzinti odą: 3
Gali sukelti alergiją: 0
Skaičius nurodo sudedamųjų dalių skaičių, kuris gali kimšti poras, erzinti odą ar sukelti alergiją.

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas: 4/5
  • Galiojimas:   kiek mėnesių galioja nurodo gamintojas pakuotės viršuje (mano bandyta ppriemonė galioja iki 2017-04mėn)
  • Pagaminta:  Lietuvoje
  • Galima įsigyti: http://eparduotuve.biok.lt
  • Kaina: apie 10-11


Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!