2016/06/24

Ambroozija veido kremas Jorilė


Sveiki visi!
Šiandien noriu jums papasakoti apie dar vieną veido priežiūros priemonę - tai veido kremą Jorilę iš Ambroozija. Ambroozija yra lietuviškos natūralios kosmetikos įmonė, kurios parduodamos priemonės priemonės išties nustebins jus ne tik kokybe, bet ir kaina. Natūrali kosmetika yra daug sveikesnė mūsų odai nei
ta, kuri turi daug sudedamųjų dalių, kurios nedaro jokios naudos. Jorilė veido kremo pakuotė yra stiklinis indelis su užsukamu dangteliu, todėl vos paėmus priemonę į rankas jaučiamas prabangos jausmas, kuris yra žemiškas ir itin paparastas. Pakuotės spalvos švelnios ir išsiskiriančios. Kremo kvapas- žolelių, tie kurie mėgsta saldžius kvapus šis kvapas nebus itin malonus, tačiau svarbiausia kad kvapas greitai pradingsta o pati priemonės konsistencija yra itin lengva. Priemonė puikiai drėkina, reikėtų nepadauginti priemonės, nes susigėrimo procesas gali užtrukti. Kremas greitai susigeria, oda lieka sudrėkinta, minkšta ir elastinga. Tikrai rekomenduoju!

Sudėtis:


  • Prunus amygdalus d. fruit water, Prunus amygdalus dulcis, Aloe vera, Simmodsia chinensis, Rosa rubiginosa (Mosqueta), Glycerin, Mandelis Acid, Methyl glucose sequistearate*, Dehydroacetic acid*, Jasminum grandiflorum, Rosmarinus officinalis L., Commiphora myrrha.
 * sertifikuota Eco-cert
Gali kimšti poras: 4
Gali erzinti odą: 3
Gali sukelti alergiją: 0
Skaičius nurodo sudedamųjų dalių skaičių, kuris gali kimšti poras, erzinti odą ar sukelti alergiją.

Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas: 4/5
  • Galiojimas:   kiek mėnesių galioja nurodo gamintojas 
  • Pagaminta:  Lietuvoje
  • Galima įsigyti: Ambroozija.lt
  • Kaina: apie 10-11


Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!