2016/05/23

gods of egypt


Siužetas:
Negailestingam tamsos dievui Setui (aktorius Gerard‘as Butler‘is) užgrobus Egipto sostą, kažkada klestėjusi šalis paniro į chaosą. Žiauriam tironui priešinasi tik atskiros grupelės sukilėlių. Naudodamasis savo beribe valdžia, Setas pagrobia nuostabaus grožio merginą Zają (akt. Courtney Eaton). Ją įsimylėjęs paprastas vaikinas Bekas (akt. Brenton‘as Thwaites‘as) pasiryžta išlaisvinti Zają. Sugebėjęs pagalbon pasitelkti galingąjį dangaus dievą Horusą, Bekas iškeliauja vaduoti savo meilės. Tačiau
mirtingojo ir dievo kelionė nebus paprasta. Jie pabuvos pomirtiniame pasaulyje, o Bekas susidurs su daugybe išbandymų. Ir tik įrodęs, kad yra drąsus, gali aukotis ir išties myli žaviąją Zają, vaikinas pagaliau galės mesti iššūkį Egipto tironui. Grandioziniame mūšyje bus nulemtas ne tik Beko, Zajos, bet ir visos šalies likimas.
Siužeto aprašymas iš www.filmai.in
Mano nuomonė:
Nežinau kodėl, tačiau filmai, serialai ar knygos susijusios su mitologija ir fanatastika yra mano mėgstamiausi, o šis filmas tikrai vienas iš labiausiai patikusių. Filme nestingsta jausmų, dramos ir žinoma veiksmo. Filmas turi šiek tiek įtampos, intrigos ir taip greitai nenusibosta. Vertas dėmesio ir tikrai rekomenduotinas filmas.


Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!