2016/04/28

Riboto Leidimo Kolekcija „ZENSIBILITY“ iš CATRICE


Sveiki visi!
Noriu pasidalinti dar viena naujiena iš CATRICE.
Zen yra nepakeičiamas šiame greitai besisukančiame pasaulyje. Jis palaiko taiką ir harmoniją kiekvieną dieną. Toks požiūris į gyvenimą šį sezoną atsispindi ir madoje su užuominomis į origami. Tyrą eleganciją, ramybę ir stiprybę spinduliuojančios spalvos, kimono primenančios formos ir lengvai krentančios gelėtos medžiagos kurs dizainą. Su naująja Riboto Leidimo Kolekcija „ZENSIBILITY“ iš CATRICE, grožio pasaulis pasiners į taikią Zen sielą nuo 2016 metų gegužės. Ramios pilkos ir rožinių atspalvių, šviesiai mėlynos ir ryškiai raudonos spalvų stilingos priemonės puikiai tiks naujam stiliui sukurti. Ypatingus akcentus sudėlios neįprastos pakuotės raudoni matiniai lūpų dažai, ekstravagantiško dizaino nagų lakai ir
meniškas suvyniojamas šepetėlių dėklas.
ZENsacija – iš CATRICE.

Keturių Spalvų Akių Šešėliai
Ramios pilkos ir rožinės atspalviai su matiniu ar subtiliai spindinčiu efektais sukurs harmoningus spalvų perėjimus. Parduotuvėse rasite „C01 Ease And Comfort“. Kaina apie 5,19 €*.
Akių Šešėlių Išsklaidymo Šepetukas
 Kaina apie 3,59 €*.

Eye Line-Art Pen
Akių pravedimas su ekstravagantišku trigubu kamuoliuko formos galiuku. Dėl unikalaus veltinio galiuko galėsite kurti individualius stilius – brėžti linijas ar piešti taškučius. Parduotuvėse rasite „C01 Black“. Kaina apie 3,59 €*.

Lūpų dažai „Geisha“
Lūpų dažai su kūginiu galiuku bei matiniu efektu. Intensyvi raudona spalva nukreips dėmesį į tavo lūpas ir sukurs ryškų kontrastą lyginant su ramiomis kolekcijos spalvomis. Prailgintas pakuotės dizainas itin traukia akį. Parduotuvėse rasite „REDiant Energy“. Kaina apie 4,19 €*.

Kreminiai Skaistalai „Bouncy“
Birios-gelinės tekstūros skaistalai sukurs ypatingą natūralios spalvos rezultatą. Birūs, švelnūs ir dar tokie kreminiai. Parduotuvėse rasite „C01 Moment CaptuRED“. Kaina apie 4,19 €*.

Nagų Lakas
Gaivi žydra, šilta pilka, dviejų atspalvių rožinės ir ryškiai raudona – šias penkias spalvas rasite riboto leidimo kolekcijoje. Išskirtinis, kaligrafinio stiliaus įpakavimas neišvengiamai vilioja kurti įmantrius nagų stiliaus šedevrus. Parduotuvėse rasite „C01 Turqouisensai“, „C02 Greatly Greyish“, „C03 Sheer Silence“, „C04 Zensible Rose“ ir „C05 REDiant Energy“. Kaina apie 2,99 €*.
Šepetėlių Dėklas
Šepetėlių dėklas su meniškais bambukų raštais ir ypatinga suvyniojimo technika. Atskirose kišenėlėse galėsite saugiai laikyti įvairiausius šepetėlius – šis dėklas idealiai tinka keliaujant, nes saugiai susipakuoti šepetėlius galėsite akimirksniu. Dizainas kalba pats už save: elegantiška juoda su rožiniu interjeru. Kaina apie 5,19 €*.
*Kaina yra orientacinė ir ne galutinė

„ZENSIBILITY“ iš CATRICE parduotuvėse rasite nuo 2016 metų gegužės.


Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!