2016/03/12

Mil mil crema reginerate


Sveiki visi!
Kiekviena mergina besirūpinanti savo plaukais naudoja plaukų kondicionierių, kaukes bei dar įvairiausias priemones. Per pastaruosius keletą metų plaukų priežiūros priemonių pagausėjo kone dvigubai. Žinoma mane kaip ir dažną plaukų priežiūros priemonių fanatikę patraukė nematyta kaukė ir labai parūpo išbandyti, o pastebėjus kad jai yra akcija ar gali atsisakyti?  Iš pat pradžių mane sudomino kokosai pavaizduoti ant šios plaukų kaukės(gi visos žinome kokosų aliejaus naudą), na žinoma dar labai pradžiugino pakuotės tūris. Net visi
500ml. Pats priemonės pakuotės indas niekuo neišsiskyrė iš kitų. Pakuotė tvirto plastiko ir atsukama it stiklainis, o tai reiškia tik vieną, jog priemonę plaukams teks krapštyti rankomis.  Pati kaukė yra tarsi balzamas, o gal net ir šiek tiek skystesnė. Pliusas - taupiai naudojasi, dėl savo skalsumo.  Naudojant šią priemonę nepajutau nieko, plaukai tapo lengviau iššukuojami, plaukų polinkis veltis nesumažėjo toks efektas po plaukų  kaukės išlieka 2-3 dienas. Manau, jog tokį efektą padėtų sukurti paprasčiausias plaukų balzamas.

Sudėtis:

  • Aqua,stearyl alcohol, cetyl alcohol, cetrimonium chloride, ethylhexyl stearate, polyquaternium-32, paraffinum liquidum, parfum,cocos nucifera oil, glycerin, citric acid, propylene glycol, triethylene glycol, magnesium nitrate, magnesium chloride, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone. 
Gali kimšti poras: 3
Gali erzinti odą: 6
Gali sukelti alergiją: 0
Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas: 2/5
  • Galiojimas: 12 Mėnesių
  • Pagaminta:  Italijoje.
  • Galima įsigyti: Eurokos arba Drogas
  • Kaina:  apie 2-3 €  
Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!