2016/03/02

Klorane šampūnas

Sveiki visi!
Šiandien noriu pristatyti šampūną nusilpusiems plaukams bei turėtų padėti sumažinti plaukų slinkimą.

Šis šampūnas yra daugelio giriamas, kaikurios neįsivaizduoja savo plaukų priežiūros be jo. Na, o man labai buvo įdomu išmėginti. O  išmėginti buvo įdomu, nes tuo metu kai pradėjau naudoti šį šampūną mano plaukai buvo nusilpę ir labai slinko. Vos paėmus šampūną į akis krenta buteliuko forma ir spalva. Pakuotė paprasta, bet tvirta, patogi naudoti bei pliusas kad pakuotės skaidrumas leidžia tiksliai matyti kiek liko šampūno. Šampūnas yra rudos spalvos, skystesnis nei man įprasti, žolelių kvapas nėra  intensyvus, tačiau
jis man nepatiko. Taip pat dėl skystesnės konsistencijos jo reikia daugiau nei aš įpratusi naudoti. Plaunant plaukus šis šampūnas nepasižymi labai geru putojimu, tačiau labai gerai pašalina visus nešvarumus iš plaukų. Labiausiai nepatiko tas, jog šis šampūnas labai sausina plaukus bei galvos odą ir po jo naudojimo būtina naudoti balzamą/kondicionierių/aliejuką ir/ar kitas papildomas plaukų priežiūros priemones. Todėl nemanau, jog labai padės nuo plaukų slinkimo. Man plaukų slinkimas sumažėjo apie 10-20 %, bet nemanau kad tam įtakos turėjo šampūnas (plaukų slinkimas galėjo sumažėti ir dėl oro pagerėjimo/ metų laiko kaitos). Plaukus plauti tenka kas 3 dienas( nenaudoju jokio sauso šampūno).  Apibendrinus pasakyčiau, jog priemonės sudėtis galėtų būti ir geresnė kainos atžvilgiu, bei kad mano lūkesčių nepatvirtino.


Sudėtis:

  • aqua,  sodium laureth sulfate, cocamide mipa, lauryl betaine, alcohol, biotin, blue 1 (CI42090), caramel, cinchona succirubra bark extract, disodium edta, parfum, glycerin, methylisothiazolinone, panthenol, phenoxyethanol, polyquaternium-22, pyridoxine hcl, red 33 (CL17200), sodium chloride, triethanolamine, methylparaben, propylparaben.
Gali kimšti poras: 3
Gali erzinti odą: 6
Gali sukelti alergiją: 0
Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas: 3/5
  • Galiojimas: 12 Mėnesių
  • Pagaminta: Prancūzijoje.
  • Galima įsigyti: Euro vaistinėje
  • Kaina:  apie 10 €  
Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!