2016/03/23

Garnier Ultra doux marvellous šampūnas


Sveiki visi!
Šiandien noriu pristatyti Garnier Ultra doux marvellous  šampūną.

Pirkdama šį šampūną susiviliojau ant etiketės nurodytais kamelijų ir arganų aliejais. Akis pritraukė ir pakuotės spalva primenanti medų/gintarus. Buteliukas yra tvirtas ir puikiai tinkamas šampūnui. Patinka tai, jog nors šampūno pakuotė ir turi atspalvį yra pakankamai skaidri ir galima matyti kiek pakuotėje liko priemonės. Pats šampūnas yra skaidrus bei gan tirštos konsistencijos. Puikiai putoja, o kas keisčiausia, jog šampūnui suputojus jis tampa
kiek klampus (konsistencija šiek tiek primena medų). Todėl dėl to klampumo šampūną paskirstyti užtrunka kiek ilgiau nei įprastai. Manau tai gan gerai, nes daugiau laiko skirsime plaukų plovimo procesui, kurio eigoje iš plaukų tikrai gerai pašalinsime visus nešvarumus. Šampūnas šiek tiek sausina plaukus., tačiau jų nepadaro šiaudais. Žinoma labai patrčiau naudoti kokią nors priemonę po plovimo. Plaukus plauti reikia jau sekančią dieną (jei mažiau lieti, šukuoji plaukus po 2 dienų). Šampūno sudėtis nėra geriausia, bet daug ir nesitikiu dėl jo kainos. Gaila, jog dėl produktų esančių sudėtyje yra gan didelis faktorius, jog suerzins jūsų galvos odą. 


Sudėtis:

  • aqua, sodium laureth sulfate, coco-betaine, cocamide mipa, sodium chloride, sodium benzote,  sodium cocoate, sodium hydroxide, ppg-5-ceteth-20, peg-55 propylene glycol oelate, peg-60 hydrogenated castor oil, argania spinosa oil/ argania spinosa kernel oil, polyquaternium-10, salicylic acid, limonene, camellia oleifera seed oil, linalool, benzyl alcohol, amodimethicone, propylene glycol, geraniol, citronellol, methyl cocoate, citric acid, laureth-5 carboxylic acid, hexyl cinammal, parfum/fregrance.

Gali kimšti poras: 2
Gali erzinti odą: 8
Gali sukelti alergiją: 0
Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas: 3/5
  • Galiojimas: 12 Mėnesių
  • Pagaminta: Pracūzijoje
  • Galima įsigyti: Eurokos, Drogas, Maxima, Iki ir kiti prekybos centrai.
  • Kaina:  apie 3 €   (Pirkau kai buvo akcija kaina tada nesiekė 2 € )
Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!