2016/02/10

Vakarėlio idėjos

Sveiki visi!
Artėjant Valentino dienai sumaniau, jog reikia pasiūlyti idėjų vakarėliui. Nesvarbu tai bus merginų ar vaikinų, ar mišrus vakarėlis tikiuosi idėjų rasite visi!

  • Filmų/serialų vakaras 
Idėja: 
Išsirinkti filmus ar seialą/serialus vakarui(siūlyčiau pagal žanrą, o jei žiūrėsite serialą tai siūlyčiau susiburti vieno serialo gerbėjams),  ir pasirūpinti visomis reikiamomis priemonėmis.Tai būtų ištiesta lova ar sofa, kurioje būtų gausybė pagalvių. O jei netelpate į lovą puikiai tiks ir grindys tik būtinai reiktų ką nors patiesti bei pridėti pagalvių, kad būtų jaukiau. O galiausiai po aplinkos liks pasukti galvą apie virtuvę, o čia puikiai tarnausis traškučiai, saldainiai, spraginti kukurūzai ir įvairūs gaivieji gėrimai ar sultys.
  • Teminis vakarėlis
Idėja:
Svarbiausia išsirinkti temą, nesvarbu su kuo ji bus susijusi pabandykite viską pateikti žaismingai ir pakviesti visus, kuriuos norite išvysti kitokioje nei įprastai aplinkoje. O temą jums sugalvoti padės internetas, jei jau stinga minčių. Mano siūlomos temos: Apsirenti viena spalva ar turėti pasirintos spalvos akentą aprangoje, gyvūnai, atlikėjai, laikotarpis ir t.t.

  • Žaidimų vakarėlis
Idėja:
Susirinti ir žaisti savo mėgstamus žaidimus vienoje erdvėje. Pvz.: Ps4 game night kai jūs žaidžiate žaidimus pasikeisdami vienas prieš kitą, "LOL" žaidėjų susibūrimas viename kambaryje su kompiuteriais ir komandos strategijos aptarimas jei žaidžiate ranked 5vs5 ar 3vs3. Taip pat nepamirškime ir kitų žaidimų tokių kaip Kortos(pokeris, melagis, vežimas ir kiti.) ar Stalo žaidimai (monopolis,Laivų mūšis). 
  • Maisto vakaras
Idėja:
Idėja labai paprasta jums tereikės sukurti norimą aplinką ir po to pasinerti į maisto gaminimą, na jei nėra noro gaminti visada galima užsisakyti!
  • Muzikos/karaokė vakarėlis.
Idėja:
Sudarome norimos klausyti ir/ar dainuoyti muzikos sąrašą, jums labai pagelbės youtube šioje užduotyje. Sudarius sąrašą liks tik pasirūpinti užkandžiais ir gėrimais.

Beabejo galima suburti kelias idėjas į vieną ir sukurti nerealią vakaro pramogą!


Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!

Nuotaukų nuorodos:
  1. http://imgfave-herokuapp-com.global.ssl.fastly.net/image_cache/1354050826818048.jpg
  2. http://data.whicdn.com/images/24166662/large.jpg
  3. https://fitskinnyandhealthy.files.wordpress.com/2013/07/fff.jpg