2016/02/17

Shadowhunters

Sveiki visi!
Šiandien tiek daug reikalų, o aš jums papasakosiu apie dar vieną nerealų serialą!

Siužetas:
Po mamos pagrobimo, Klerė žengti į tasųjį demonų medžiojimų pasaulį tam kad rastų įkalčius/užuominas, kurie gali padėti jai surasti savo motiną.

Mano nuomonė:
Tiems, kam patiko Mirties įrankių filmas ar knygos tikrai žinos apie ką šis serialas. Aš asmeniškai peržiūrėjus filmą buvau taip susidomėjusi, jog vos per porą vakarų perskaičiau visas 3 knygas.
O netyčia aptikus šį serialą pradėjau šokinėti iš džiaugsmo. Serialas kaip ir dauguma mano kitų aprašytų yra fantastikos žanro, žinoma šiame seriale netruks veiksmo, meilės ir dramos. O ko gi daugiau gali reikėti? Mano nuomone, serialas puikiai atspindi eigą, kuri vyksta knygoje, kiekviena serija yra detali. Veikėjų išvaizda tikrai atitinka aprašytus personažus, bei aktoriai puikiai atlieka savo vaidmenis. Gaila, kad serialą sudarys tik 13 serijų, bet tikiuosi antro sezono. Serialo išleista yra tik 6 serijos, todėl tikrai bus dar laukimo ir džiaugsmo. Jei myli fantastikos žanrą kaip ir aš būtinai pažiūrėk serialą.
P.S. Stengiausi nespoilint, todėl detalių mažai, bet jei kilo klausimų būtinai parašykite man per socialinius tiklus ar el.paštą.

Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!