2016/02/24

ebay pirkiniai

Sveiki visi!
Šiandien aš nusprendžiau pasidalinti su jumis savo ebay piekiniais.
  1. Makiažo šepetėlių rinkinys,
  2. Šepetys besiveliantiems plaukams,
  3. Laikrodis.
  • Makiažo šepetėlius įsigijau dar 2015 metais, kainavo apie4-5 dolerius, kaina atitinka kokybę. Šepetėlius jau naudoju jau porą mėnesių ir
galiu pasakyti, jog jie gan kokybiški ir švelnūs. Po keleto plovimų dar nepastebėjau šerelių kritimo. Netolimoje ateityje norėčiau įsigyti daugiau, jei turit kokių rekomendacijų lauksiu jūsų komentarų.(Šį rinkinį sudarė 20  šepetėlių).  • Šepetys besiveliantiems plaukams, kainavo apie 2 dolerius, o tai pigiau grybo! Šį šepetį nusprendžiau įsigyti eksprontu, kai jį pirkau visos blogerės rašė apie tangle teezer, macadamia no tangle ir kitus, todėl mane sudomino kiek pigesnė alternatyva. Šepetys yra gan neblogas, bet pakeisti normalaus šepečio nesugebėjo. Jis puikiai iššukuoja mažą (lengvai) susivėlusį plaukų kuokštą, tačiau prie didesnio ir labiau susivėlusio užtrukti tenka ilgiau. Todėl pabandžius šį vis dar svarstau ar verta įsigyti tangle teezer ar macadamia no tangle ar dar kokį kitą. Jūsų komentarai padėtų apsispręsti.
  • Laikrodis iš geneva, šį gražuolį tik nesenai užsisakiau, nes prieš tai pirkto(taip pat iš ebay) laikrodžio baterija išseko, todėl pamaniau, jog vietoj baterijos keitimo galima užsisakyti naują. Ieškojau panašaus dizaino į populiariuosius Daniel Wellington laikrodžius, o šis man priminė juos. Esu mėgėja keisti laikrodžius kas 1-2 metus, todėl nesinori pirkti brangaus laikrodžio, kurio nebenešiosiu.
Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!