2016/02/20

Avon planet spa veido šveitiklis

Sveiki visi!
Šiandien aš jums papasakosiu apie priemonę, kuri yra dalis mano veido priežiūros rutinos. Bei pridedu skiltis apie produktų sudėtį, bei galiojimo laiką.


Šį produktą įsigijau dar 2015 metais, todėl nuomonę apie priemonę susidariau, nes ją naudoju jau kurį laiką. Pakuotės dizainas- tūbelės formos, paprastas, patogus naudoti. Patinka tai, jog pakuotė guminė, bei tai jog priemonę galima lengvai išspausti ir nereik nieko imti iš indėlio. Pliusas už tai. Pačio šveitiklio tekstūra yra maloni, kreminė bei lengva. Šveitiklyje yra mažų granulių (turbūt jūros druskos kristalai), kurios yra pakankamai švelnios jūsų veido odai, taip pat granulių dydis yra skirtingas, vienos labai smulkios, o kitos šiek tiek didesnės.  Naudojimo instrukcijoje patartina naudoti 3 kartus per savaitę, o jei turite jautrią odą rečiau. Na žinoma kad reikėtų naudoti šią priemonę 2 kartus per savaitę dėl jos sudėties(ją pamatysite žemiau) ir
ingridientų, kurie gali suerzinti ir kimšti poras. Naudojant šį šveitiklį nepajutau jokių nemalonių pojučių, šveitiklis lengvai paskirtomas, yra švelnus ir malonaus, lengvo kvapo. Po naudojimo oda lieka švelni, elastinga, lygi, retai kada išsausina odą. Šis efektas išlieka nuo 6 iki 12 valandų, priklauso nuo to ar po šios procedūros darysitės makiažą. Apskritai priemonė patiko, tačiau pasigilinus į sudėtį norėtūsi geresnio vaizdo, nes iš 18 sudedamųjų dalių 7 yra vidutinio saugumo. bei gan didelis rizikos faktorius, jog po naudojimo oda bus suerzinta ir/ar užkimš poras. Man buvo porą kartų nutiko taip, jog panaudojus šį šveitiklį mane išbėrė, o kitus kartus ne.

Sudėtis:

  • aqua, hydrogenated vegetable oil, hydrogenated polydecene, stearyl alcohol, polyethylene, glycerin, glyceryl strearate, cera alba, alcohol denat., peg-40 stearate, cetyl alcohol, c12-15 pareth- 12, triethanolamine, magnesium aluminum silicate, methylplaraben, parfum, celluulose gum, sea salt.

Gali kimšti poras: 5
Gali erzinti odą: 5
Gali sukelti alergiją: 0
Žalia spalva- saugus, geltona spalva- vidutinio saugumo, raudona spalva- pavojingas.

  • Įvertinimas: 3/5
  • Galiojimas: 12 Mėnesių
  • Pagaminta: Lenkijoje
  • Galima įsigyti: Avon konsultančių arba Avon parduotuvės internete
  • Kaina:  apie  8.10 €  Dažniausiai galima nusipirkti pigiau
Ačiū, kad skaitėtė ir Iki pasimatymo!