2015/12/02

Essence all about matt prieš Catrice all matt plus

Sveiki visi!
Pagaliau išvysyte mano apžvalgą apie du makiažo pagrindus. 
Lai kova prasideda! (visada norėjau taip pasakyti.)


  1. Pakuotė: Kūno priežiūros priemonių pakuočių išvaizda nėra svarbi, tačiau kosmetikoje tai yra itin svarbu. Essence pakuotė yra paprasčiausia tūbelė,o vat Catrice pudros pakutė yra kur kas kokybiškesnė. Stiklinis įpakavimas su dozatoriumi yra labai patogus bei gražiai atrodys ant kiekvienos merginos spintelės, kurioje puikuojasi kosmetikos priemonės, gaila kad negaliu pagirti Essence pudros pakuotės, nes ji paprastutė ir niekuo neįpatinga, produkto kiekį, kurio reikia pasirenkame patys tiesiog lengvai paspausdami pakuote. 0/1 Catrice makiažo pagirndo naudai.
  2. Spalva: Abiejų makiažo pagrindų spalva yra panaši tačiau Essence makiažo pagrindo spalva yra lengvo rausvo atspalvio, o Catrice skysta pudra yra labiau gelsvo atspalvio. Todėl čia nugalėtojo iškirt nelabai galiu, kadangi pagal progą ir makiažą priklausys kokio atspalvio pudros tau reikės. 1/2 Catrice vis dar laimi.
  3. Kvapas: Abi priemonės turi savitą(pudros) kvapą, Essence makiažo pagrindas turi šiek tiek saldesnį kvapą, nei Catrice makiažo pagrindas, pastarojo kvape galima užuosti kažkokių kvepalų kvapą. Abiejų priemonių kvapas neišlieka ant odos ir nėra svarbus todėl 2/3.
  4. Konsistencija: Abu makiažo pagrindai yra labai panašios konsistencijos Pradėsiu nuo Essence skystos pudros, kuri yra šiek tiek sunkesnė ir tirštesnė, nei Catrice skysta pudra, kuri yra lengvesnė bei ne tokia tiršta(labiau vandeninga). Abi vienodai geros naudojant skirtingais sezonais. 3/4
  5. Efektas: Kaip žinote abu šie makiažo pagrindai yra skirti mišrios arba riebios odos savininkėms. Pirmiausia Essence yra sunkiau pasklaidoma, mažiau maskuojanti nei jos priešininkė ir sunkesnė, nes jaučiasi, jog veidas yra padengtas skysta pudra. Šis pojūtis dingsta po kurio laiko. Catrice makiažo pagrindas yra lengvesnis ir lengviau paskirstomas, nesijaučia, kad veidas būtų padengtas pudra taip pat turi geresnį maskavimą nei Essence. Abi išsilaiko maždaug  tiek pat laiko. Nors gamintojų nurodytas laikas yra iki 12valandų (Essence) arba iki 18(Catrice) valandų. Apskritai abi pudros yra pakankamai geros, tačiau čia didesnį pranašumą įgauna Catrice 3/5
  6. Kiekis: Abiejose pakuotėse yra po 30ml produkto. 4/6

Trumpas Įvertinimas:

 Catrice 4/5 
 Essence 3/5

Išvados:
Abu produktai yra lygeverčiai priešininkai ir pirkimo metu turbūt pasirinkčiau Catrice all matt plus makiažo pagrindą vasarai, dėl lengvumo. O Essence all about matt  makiažo pagrindą žiemai, nes šis yra šiek tiek sunkesnis ir labiau drėkinantis.

  • Pagaminta: Essence - Prancūzijoje/ Catrice - Lenkijoje
  • Galima įsigyti: Drogas arba Eurokos.
  • Kaina: Essence - 3,99 €/ Catrice - 6,80 €

Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!

P.S. Už galimybę išmėginti šiuos du makiažo pagrindus esu dėkinga Catrice ir Essence.