2015/11/03

Spalio mėgstamiausi


Sveiki visi!
Šiandien čia jau visur itin populiarus įrašas apie mėgstamus dalykus praėjusį spalio mėnesį.
Akys ir antakiai:Lūpos:
  • Abi priemonės yra iš Essence ir galiu patikinti, jog Essence lūpų dažai yra nepakeičiami mano spalio mėnesio rutinoje. Apie juo plačiau čia:  http://tavokasdienybe.blogspot.lt/2015/10/essence-lupu-dazai.html
  • Essence XXXL NUDE lūpų blizgesys yra tikras atradimas! Niekada nemėgau lūpų blizgesio, bet susidūriau su tikrai puikia priemone skirta lūpoms padailinti. Spalva yra 06 soft almond. Ši spalva turi švelnų rudą atspalvį, kuris dera prie betkokio makiažo! Tai tiesiog nepakeičiama priemonė lūpoms kasdieniniame makiaže, kuris dažniausiai būna neryškus ir paprastas. Lūpų blizgis nėra klampus ir nesausina lūpų, spalva išlieka pakankamai ilgai ir suteikia gražų atspalvį. Priemonėms kaip ši tkrai sakau taip ir galiu rekomenduoti ją išbandyti. Nuotraukas su spalvomis galėsite išvysti mano instagram paskyroje.

Veidas:
  • Rasa veido kremas, kurį pamilau ir butinai rekomenduoju apie jį plačiau paskaityti čia: http://tavokasdienybe.blogspot.lt/2015/09/rasa-veido-kremas-su-dvigubu-drekinimo.html
  • Catrice all matt plus makiažo pagrindas yra favoritas jau antrą mėnesį iš eilės, spalva dabar man kiek per tamsi todėl naudoju patarimą iš ankstesnio įrašo (http://tavokasdienybe.blogspot.lt/2015/10/patarimai-dar-zinomi-kaip-lifebeauty.html). Apie produktą trumpai galiu pasakyti, jog šis yra puikus, kam nereikia didelio maskavimo. Spalva: 020 nude beige.
  • Essence mattifying kompaktinė pudra. Spalva 01 natural beige. Puiki pudra kai reikia užfiksuoti prieš tai minėtą makiažo pagrindą. Pudra yra lengva ir nėra pernelyg pigmentuota. 
  • Catrice sun glow bronzinė pudra puiki, kai nori švelniai išryškinti veido bruožus, ji yra pakankamai pigmentuota ir dirbti reik atsargiai. 
  • Catrice multi colour skaistalai, švelnių spalvų ir nedidelės pigmentacijos, kurią galima paryškinti dedant vis daugiau produkto ant skruostų. Skaistalų spalva 060 Strawberry frappucino.

Plaukai:


Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!