2015/07/09

Tuštučiai #2

Sveiki visi!
Kiekviena iš mūsų reguliariai išvalome savo kosmetinę ar kosmetikos lentynėlę t.y. išmetame nebenaudojamas, pasenusias, netinkamas priemones.
  1. Catrice tušas, kurį neperseniausiai naudojau, jį pakeitė Maybilline tušas. Šis keliauja į šiukšlinę, kadangi sulipina blakstienas, nesuteikia joms apimties. Iš pradžių jis buvo puikus, bet laikui bėgant pasidarė klampus.
  2. Skystas akių pravedimas, kurio pavadinimo nepamenu. Jo plunksnelė kieta ir labai patogi, todėl šią priemonę keičiu kita nes ji jau ilga laiką buvo sumanimi ir jau reikia naujos. 
  3. Essence bronzing kompaktinė pudra mylėta ir viena mylimiausių kompaktinių pudrų, kurias esu turėjusi. Nelaimingo atsitiktinumo dėka (nukrito ir subiro) ją reikia išmesti, nes naudos iš jos nebėra.
  4. Maybilline skystas akių pravedimas. Šį mažylį buvau įsigijusi prieš porą metų, todėl net pati nustebau jį radusi savo kosmetinėje. Prisimenu, jog priemonė verta dėmesio.
  5. Oriflame mėlynas tušas taip pat įsigitas prieš daugelį metų ir besimėtęs mano kosmetinėje ilgą laiką nenaudojamas. Pirkau nes patiko pieštukas kitame tušo gale, kurio jau senai nebėra. Tušo spalva kaip ir paęios pakuotės. Prekė buvo pigi ir kokybiška.
  6. Belaton makiažo pagrindas, kuris mano kosmetinėje atsirado šių metų pavasarį, bet deja buvo panaudotas tik keletą kartų, todėl tvrtai pasakyti, jog jis man patiko ar ne negaliu, plius spalva man buvo per tamsi, nors iš pat pradžių tiko.
  7. Juodas akių pieštukas iškeliauja su kitais nereikalingomis priemonėmis, nes yra kietas ir šiuo metu naudoju kitą, o šis tik užimą nereikalingą vietą. 
  8. Maybilline tušas puikiai atlikęs savo paskirtį ir labai mylėtas. Tikrai vertas dėmesio ir kartotinas.
  9. Du Rimmel lūpddažiai abiejų spalvų pavadinimų nepasakysiu, kadangi juos turėjau jau pora metų. Šviesiasniame įpakavime lūpų dažų spalva yra neutrali "nude" mano nuomone, o mėlynoje pakuotėje esantys lūpų dažai turi tamsiai raudoną atspalvį, kurį pavadinčiau "vine" . Lūpų dažai atliko savo paskirtį, bet jau neatsimenu kodėl aš jų nenaudojau. 
Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!

P.S. Nepykite, jog kaikurių priemonių pavadinimų neatsimenu, tiesiog jos jau per ilgai su manimi ir nuo naudojimo nusitrynė pavadinimai esantys ant priemonių.