2015/07/24

Rasa body care kūno losjonas prieš Avon planet spa fantastically firming kūno kremą

Sveiki visi! 
Šiandien bus kiek neįprastas ir naujas įrašas čia, tai šių dviejų produktų kova, kurioje nuspresime nugalėtoją.
Nuotrauka iš čia ir iš čia
Ačiū Biok Laboratorijai už galimybę išmėginti Rasa produkciją.
  1. Pakuotė: Niekada neteikiau pirmenybės pakuotei, nes manau jog svarbiausia, kokį efektą palieka produktas. Lygiosios 1/1.
  2. Kvapas: Avon kūno kremas turi saldesnį kvapą, kuris labiau tinkamas vėsesniu laikotarpiu, o Rasa losjonas turi gaivų, vos juntamą alavijų kvapą, kuris labiau tinkamas vasarą. Jei reikėtų rinktis tarp kvapo pasirinkčiau Rasos, kadangi kūno kremus naudoju vakare man nepatinka intensyvus kvapas, kuris erzina. Laimi Rasa 2/1.
  3. Konsistencija: Kiekvienam skirtingai, man konsistencija taip pat nesudaro didelės reikšmės, kadangi mano oda sausoka mėgstu riebesnius kūno kremus ir losjonus. Rasa skystokas ir labai lengvai padengia kūną(mažiau kremo ir pastangų besitepant), tuo tarpu Avon kūno kremas riebus ir tirštas(sunaudoju daugiau kremo ir jėgų). Išskirt labai negaliu nes abu turi savo pliusų ir minusų. Lygiosios 3/2
  4. Poveikis: Poveikyje juntamas didžiausias skirtumas. Rasa lengvai pasidengia ir susigeria į kūną ("plėvelės"jausmo nėra"), kol tuo tarpu avon kremas užtrunka, kol susigeria ir palieka vadinamos"plėvelės" jausma. Laimi Rasa 4/2
  5. Kiekis: Abi pakuotės yra 200ml. Lygiosios 5/3

Trumpas Įvertinimas:
 Rasa 4+/5 
 Avon 3+/5

 Išvados:

Pirkimo metu sprendžiant, kuri geresnė laimi Rasa, turime beveik absoliutų nugalėtoją. Tikrai vertas pagyrų, tačiau nepamirškime ir jo priešininko Avon kūno kremo, kuris taip pat vertas dėmesio mėgstančios stipresnius kvapus. Šiuo metu džiaugiuosi naujausiu Rasa kūno losjonu savo favoritu kūno priežiūros priemonių lentynoje. Šiandienai tiek.

Ačiū, kad skaitėte ir Iki pasimatymo!