2015/07/24

Essence rudens/žiemos 2015 kolekcijos apžvalga

Sveiki visi!
Šiandien trumpai apžvegsiu Essence rudens/ žiemos 2015 metų kolekciją. 

Akys

 1. All about… akių šešėliai: Kiekviena paletė bus sudaryta iš 8 tarpusavį derančių šešėlių. Bus galima rinktis iš 5palečių (NUDES, BRONZES, ROSES, GREYS ir VINTAGE).
 2. Smokey 2 in 1 khol akių pravedimas: Akių pravedimas, kurį galėsite panaudoti ne tik kaip pravedimą, bet kaip ir puikią priemonę padūmavusiam efektui sukurti.
 3. Antakių fiksavimo pieštukas:  Pieštukas skirtas suformouoti antakius ir gali būti naudojamas kaip fiksavimo priemonė antakiams, taip pat šį pieštuką bus galima naudoti su kitų atspalvių pieštukais.
 4. Ilginantis ir apimties suteikiantis blakstienų tušas I like long lashes!: Tušas ilginantis blakstienas, šepetėlis turi smulkius šerelius, kurie atskirs blakstienas ir jas pailgins.
 5. Blakstienų tušas multi-action: Tušas, kuris suteiks apimties ir tankumo, šepetėlio šereliai tankūs ir vidutinio ilgumo.
 6. Vandeniui atsparus apimties suteikiantis tušas I love extreme: Didelis šepetėlis suteiks apimties ir atskirs blakstienas, o atsparumas vandeniui leis pasidažius šokti net ir į baseiną.
 7. Dirbtinės blakstienos lashes to impress: Dirbtinės blakstienos skirtos pabrėžti išorinį akies kraštą. 

Lūpos
 1. Lūpų dažai sheer & shine: Lūpų dažų kolekcija su permotamu dangteliu,kurio spalva atitiks lūpų dažų spalvą. Kolekciją sudarys 12 skirtingų spalvų.
 2. Skysti lūpų dažai: Lūpų dažai patogioje pakuotėje, kurie atliks ir lūpų blizgio funkciją. Pakuotė parodo lūpų dažų dvifunkciškumą, bus galima rinktis iš 6 atspalvių.
 3. Lūpų balzamas mini sheer: Lūpų balzamas, kuris paliks švelnią spalvą, bus  galima rinktis iš 4 atspalvių.
 4. Ilgai išliekantis lūpų pieštukas: Minkštas pieštukas palengvins lūpų kontūro apvedimą, padės ilgiau išlikti lūpų dažams ir bus galima rinktis iš 9 skirtingų spalvų.
Veidas

 1. Kreminė pudra pure NUDE: Kreminė pudra skirta visų tipų odai ir bus galima pasirinkti iš 3 atspalvių.
 2. Skaistalai matt touch: Skaistalai pagyvins veidą ir bus galima rinktis iš 2 skirtingų atspalvių (Abrikoso ir ryškių uogų) skirtų šiltesniam ir šaltesniam odos atspalviui.
 3. Kreminė maskuojamoji priemonė camouflage: Maskuoklis 2in1 kuris leis lengviau susidoroti su odos paraudimais ir tamsiais ratilais aplink akis.
 4. Maskuojamoji priemonė pure NUDE: Maskuojamasis pieštukas padės lengvai užmaskuoti ratilus po akimis ir  paraudimus, o dėl mažo dydžio jis galės keliauti visur su tavimi, bus galima rinktis iš 3 skirtingų atspalvių.

Tikiuosi, jog aptiko ir ačiū, kad skaitėte! 
Iki pasimatymo!